Contacta

 Descarregar Pdf

 

INFORMACIÓ I ORIENTACIÓ UNIVERSITÀRIA

Campus de Cappont
C. de Jaume II, 67 bis
25001 Lleida

info@udl.cat

www.udl.cat/ca/serveis/seu/

Tel. +34 973 003 588 (Per saber la resta de telèfons, vegeu més avall)

 

 

Horari d'atenció:

Matí: de 9.30 a 14 hores

Tarda: de 15.30 a 17.30 hores (del dilluns al dijous)

Juliol i agost: de 9.30 a 14 hores

Al Nadal la UdL roman tancada 2 setmanes, Setmana Santa 1 setmana i a l'agost 3 setmanes.

 

 

seu foto_SEU_febrer



Cap de Servei
Margarida Serveto Puig
Tel. 973 003 593
margarida.serveto@udl.cat

Cap de Negociat de Captació

M. Pilar Sánchez Alandí
Tel. 973 003 592
mariapilar.sanchez@udl.cat

Cap de Negociat de Serveis de Suport a l'Estudiantat

Anna Abert Rodríguez
Tel. 973 703 315
anna.abert@udl.cat

Administratiu de Captació
Alejandro Cruz Saldaña
Tel. 973 003 526
alejandro.cruz@udl.cat

Administrativa d'Orientació Laboral
Teresa Parache Maurín
Tel. 973 003 594
teresa.parache@udl.cat

Imma Cardet Ortiz
Tel. 973 003 589
imma.cardet@udl.cat

Immaculada Cabezas Solano
Tel. 973 003 588
imma.cabezas@udl.cat

 
 
   Darrera modificació: